קול קורא למורי בר מצווה
  קול קורא – למורה  
 

בר המצווה בפתח, חודשים של הכנה. תלמיד מוכשר ומורה מצוין ולמרות זאת הנער מוכן רק ברגע האחרון. נשמע מוכר?! זוהי התמונה החוזרת על עצמה אצל אלפי תלמידים ומאות מורים ברחבי העולם מדי שנה בשנה. הנער מגיע אליך חדור רצון להשקיע אבל כשצריך לפרוט את הכוונות למעשים... מסתבר, שבר המצווה הממוצע בוגר דיו כדי לרצות וגם כדי לקלוט, אך מספיק צעיר כדי להעדיף משחקים על פני לימוד ושינון.

"תורה מתשת כחו של אדם". לא די שמוטל על הנער לקרוא בשפה שונה וקשה הדורשת דיוק ושליטה בעברית, עוד מצפים ממנו לשיר?! וכך, בלי חזרה ותרגול בביתו - הפגישות אתך, המורה, שנועדו להכוונה עידוד ובדיקה הופכות לשיעורי זימרה. הנטל והאחריות על הצלחת התלמיד עוברים ממנו אליך. ורק ניסיונך ויכולתך להטמיע בילד את הקריאה והנעימה, בזמן המצומצם של פגישותיך עמו, מצילים את הילד מכישלון ומפח נפש.

חנוך לנער על פי דרכו. מערכת קול קורא הופכת את לימוד הקריאה בתורה ממטלה מענה לחוויה מהנה. פתאום הנער שש להכין "שיעורי בית" ומגיע לפגישות אתך מוכן ומזומן.

איפה הייתם לפני 20 שנה, כשאני הייתי בר מצווה?! זו התגובה שאנו מקבלים מכל ההורים ששומעים על התוכנה. מערכת קול קורא בגירסא המיוחדת למורים, יוצרת מהפכה בדרך בה אתה מלמד את הקריאה בתורה. מעתה, משתלבים מומחיותך וניסיונך כמורה עם טכנולוגית המחשב לכלי תרגול מושלם עבור הילד. לראשונה אתה יכול לשלב את קולך במערכת המולטימדיה המתקדמת של קול קורא.

זמנך יקר. מעתה, עומדת לרשותך מערכת הקלטה ועריכה משוכללת המאפשרת לך להכין הקלטה אישית לתלמידיך. הקלטתך משולבת בתוכנה ייחודית בה כל מילה מוקלטת מקושרת לטקסט המואר בהתאמה. הקלטותיך יועברו לתלמידיך באמצעות אתר האינטרנט המאובטח של קול קורא או באמצעות תקליטור שתיצור בעצמך. תלמידיך יקבלו מערכת משוכללת של תוכנת מולטימדיה השלובה בהקלטותיך. ספר התורה מוצג על מסך המחשב בכתב רגיל או בכתב סת"ם, עם או ללא ניקוד וטעמים ובצבעים שונים. כל מלה שהקלטת מקושרת לטקסט המוצג על המסך ונצבע בצבע שונה לפי התקדמות הקריאה. תלמידיך יוכלו לחזור ולשנן כל קטע, ממלה בודדת ועד עליה רציפה, ב"קליק" אחד לפי הצורך - עד שהקריאה המדויקת תהא שגורה בפיהם.

קול קורא למורה, מספקת לך שטח אחסון על שרת מאובטח באינטרנט ושומרת בו עבורך את הקלטותיך לתלמידים הנוכחים והעתידיים. בנוסף, תוכל להגדיר רשימת תלמידים ולשייך אליהם את העליות שהקלטת. כל תלמיד לפי תוכנית הלימוד שלו. לאחר קבלת קישור בדואר אלקטרוני, יקבל התלמיד באמצעות האינטרנט את תוכנת קול קורא ואת הקלטותיך המשולבות בתוכה.

הדרך חשובה לא פחות מהמטרה. הלימוד החוויתי והתרגול עם קול קורא משאירים אצל הילד טעם של עוד. הלימוד הופך לכיף ונעשה בלב חפץ. ההשפעה של דרך הלימוד הזו ניכרת מיד בכל סוגי התלמידים. חסרי הכישרון המוסיקלי – יכולים לחזור שוב ושוב על קטעים הקשים להם ללא "התעייפות" של המורה והתלמיד. חסרי החשק – לומדים מתוך הנאת "המשחק", והמוכשרים ביותר – יכולים להגיע לעידון ודיוק עם תוצאות מדהימות. חבר מביא חבר, התלמידים משתפים את חבריהם בחוויית הלימוד שלהם. אנחנו זכינו לאלפי תלמידים שהגיעו לאחר תגובות נלהבות של חבריהם. גם אתה המורה תופתע לגלות תלמידים חדשים משחרים לפתחך, ובהם גם מסוג התלמידים שבעבר הדירו רגלם מלימוד בגישה השמרנית.

מכל מלמדינו השכלנו, אנחנו משכללים ומשפרים כל הזמן לטובת התלמידים והמורים, נשמח להערותיך והארותיך. זקנינו למדו רק עם ספר, אתה המורה, כבר שיננת עם טייפ וקלטת. הילדים היום מחוברים למחשב. אמר דוד המלך "לולי תורתך שעשעי אז אבדתי בעניי", תפקידנו לא רק להרביץ תורה אלא גם לחבב אותה על ילדינו. זה הזמן לרתום את הטכנולוגיה לטובת ההוראה, פנה אלינו היום. לחץ כאן לקבלת ערכת מורה חינם

 
 
  הדגמת קול קורא חינם ערכה מקצועית למורה ערכת לימוד עצמי  
  אידאלי לבר מצווה
מנוי ללימוד עצמי
אשכנזי, ירושלמי ומרוקאי
להתנסות לחץ כאן
הוראה בסיוע התוכנה
הקלטה עצמית ושילובה בתוכנה
מערכת ניהול תלמידים
למנוי מורה
לבר מצווה ובעלי קריאה
תוכנה והקלטה מלאה
אשכנזי ירושלמי ומרוקאי
לפרטים
 
דף הבית קול קורא אונליין אודות רכישת מנוי מנוי למלמדים צור קשר שו"ת מדיניות פרטיות מדיניות החזרה רישוי English  
©   קול קורן בע"מ רחוב פרומקין 3 נתניה 42287   טל: 1-800-282-800